Domů » Autorka

INNA BYSTRAKOVA

Fotografka v Praze.

Jmenuji se Inna Bystrakova a jsem fotografka. Žiji v Praze, ale miluji cestování. Ráda vyrážím s rodinou do přírody, na hory, do lesa a na vodu. Mám ráda každé roční období. V zimě si nenechávám ujít příležitosti zalyžovat, v letě trávím hodně času v lese nebo na horách. Moře miluji, ale nikdy nesedím v hotelu u bazénu. Pořád cestuji a zkoumám život místních lidí. Jsem fanouškem veškeré krásy, která nás obklopuje. Miluji květiny, vůně jahod, bzučení včel, dotyk sněhových vloček, východy a západy slunce. Ráda navštěvuji muzea, galerie, výstavy.

V posledních letech hodně času věnuji focení lidí. Ráda vymýšlím nové styly focení, pořád se učím u zkušenějších fotografů. Během focení věnuji vám svou pozornost, snažím se zachytit krasu a emoce. Nejsem fanouškem retušovaní fotek. Moje fotky jsou přirozené, a vypraví příběh. Od roku 2022 nabízím individuální kurzy pro začínající fotografy.

V současné době používám techniku: Fujifilm XT2, objektivy: Fujifilm XF10–24 mm, Fujifilm 16mm, Fujifilm 56mm, Fujifilm 33 mm, Fujifilm 50-140mm, a taky malou kameru Fujifilm X100F